Niezapomniana przygoda w Parku Wodnym Kraków

Niezapomniana przygoda w Parku Wodnym Kraków

Kraków posiada znakomicie rozbudowaną ofertę turystyczną, proponując wszystkim bogaty pakiet atrakcji. Kiedy wzrok odwiedzających nasyciły już potężne gmachy Wawelu czy Bazyliki Mariackiej, warto rozważyć taką formę rozrywki, która zaangażuje ciało, dostarczając niecodziennych emocji. Zapraszamy do Parku Wodnego Kraków!

Mamy coś dla każdego

Z atrakcji dostępnych w obiekcie mogą korzystać osoby w każdym wieku. Personel Parku przygotował szereg zajęć, w których mogą uczestniczyć zarówno dzieci, dorośli, jak i seniorzy. Chętnym poleca się naukę pływania pod okiem doświadczonych instruktorów. Tego typu aktywności nie mają ograniczeń wiekowych – mile widziani są zarówno rodzice z niemowlętami, dzieci i młodzież, jak i dorośli. Ci ostatni wraz z podopiecznymi mogą aktywnie spędzić czas, grając w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę wodną w przeznaczonym do tego miejscu.

W trosce o zdrowie i kondycję seniorów Park Wodny w Krakowie proponuje zajęcia w wodzie, których celem jest usprawnienie układu oddechowego oraz sercowo-naczyniowego. Na terenie Parku znajduje się także Strefa Inhalacji Dróg Oddechowych, jacuzzi oraz Saunarium.

Bezcenny uśmiech dziecka

W dobie Internetu nacisk na aktywność fizyczną jest szczególnie mocny. Wycieczka na basen z pewnością wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka. W Parku Wodnym Kraków znajduje się bogata mapa atrakcji, gwarantująca wiele godzin nieustannej zabawy. W obiekcie znajduje się między innymi Wyspa Piratów, Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe czy Tęczowa Ścieżka. Dla najmłodszych przygotowano obszerny brodzik, w którym znajduje się Magiczny Grzybek czy Ptak Cudak, a poziom wody jest bezpieczny i nie przekracza 60 centymetrów.

Niezapomniana przygoda w Parku Wodnym Kraków

Wyższy poziom adrenaliny

Miarą sukcesu Parku Wodnego Kraków jest zadowolenie naszych klientów. Z myślą o najbardziej wymagających przygotowano aż cztery zjeżdżalnie zewnętrzne o różnym stopniu trudności. Dzieci powyżej 10 roku życia mogą skorzystać ze zjeżdżalni pontonowej Kongo, która przeniesie użytkownika w fascynujący świat dżungli. Starsze dzieci, młodzież i dorośli mogą poddać się nurtom ekstremalnie szybkiej zjeżdżalni Nitro czy krętej Twister, gdzie doświadczą chwilowej dezorientacji w przestrzeni przy akompaniamencie dźwięków burzy z piorunami. Fanom motoryzacji poleca się zjazd superszybką zjeżdżalnią Speed Fire, gdzie poczują się jak kierowcy nowoczesnych pojazdów. Atrakcję dodatkowo wzbogacono dźwiękami z toru wyścigowego.

Siłownia w wodzie? Tak!

Na terenie obiektu jest możliwość uczestnictwa w zajęciach Aqua Gym prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Trening polecany jest osobom po rehabilitacji oraz tym, którzy zmagają się z urazami kolan, stawów, kręgosłupa czy bioder.

Nie tylko woda

Na terenie parku znajduje się restauracja serwująca zarówno ciepłe, jak i zimne przekąski. Można zatem przekąsić coś na szybko czy ugasić pragnienie orzeźwiającym napojem, by po chwili znów oddać się wodnym zabawom. Na terenie obiektu można też zorganizować niezapomniane urodziny dla swojej pociechy. Serdecznie zapraszamy!

Podobne artykuły